O nas

O firmie

Historia Intek sięga 1952 roku

Właśnie wtedy w Lubawie powstał Państwowy Ośrodek Maszynowy, który w latach 90-tych stał się firmą prywatną, a od 2021 jest częścią Grupy Kapitałowej Dekpol. Jesteśmy firmą z bardzo długą historią, ale patrzymy przede wszystkim w przyszłość. Naszym celem jest ciągła modernizacja zakładu oraz doskonalenie umiejętności Zespołu. Jesteśmy gotowi na nadchodzące wyzwania, elastycznie podchodząc do potrzeb Klientów. Jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku dostarczamy im dokładnie to, czego potrzebują, aby bez przeszkód rozwijać swoje biznesy.

O firmie

1952

Powstaje POM (Państwowy Ośrodek Maszynowy)

1990

Prywatyzacja, na rynku pojawia się marka Intek

2021

Przejęcie udziałów firmy przez Grupę Kapitałową Dekpol, Intek staje się częścią marki Dekpol.

O firmie
Intek

Intek to najwyższa jakość i efektywna współpraca zawsze zgodnie z harmonogramem

Firma Intek ukształtowana jest w taki sposób, aby zespoły mogły samodzielnie negocjować, planować oraz wykonywać technologicznie i organizacyjnie projekty w kraju i na świecie. Zarządzanie projektowe w Intek wiąże się z tym, że każdy project manager ma pełną wiedzę i samodzielność w podejmowaniu decyzji. Każdy Klient ma opiekuna, który prowadzi z nim sprawną i rzetelną komunikację w trakcie całego procesu zakupowego i produkcyjnego.

Naszym celem jest zostać czołowym producentem i dostawcą oraz przodować w montażu urządzeń i konstrukcji dla naszych Klientów w kraju i za granicą.